CENZURA

Fórum o všetkom, čo vás zaujíma ...

Moderátor: Elvis

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 3. Augusta 2007, 19:00

ToyoCarE napísal:kto sa tu pobil? o co som prisiel?
nastastie sme civilizovani ludia, nik sa nepobil.... ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa CS » Piatok, 3. Augusta 2007, 22:57

ja by som skor povedal, ze technika este nieje tak daleko aby sme sa vedeli cez forum pobit ;-)
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa wakkee » Sobota, 4. Augusta 2007, 08:46

toyocare> myslim ze to poviem za vacsinu. UZ TO PROSIM NERIES!
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa fajry » Sobota, 4. Augusta 2007, 19:33

pixi tam. Clovek si odide na tyzden na dovolenku a uz je tu bordel. Zajra si to precitam a potom sa vyjadrim aj k moderatorom, akymi su momentalne DRGI a ANDYGTP.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa fajry » Pondelok, 6. Augusta 2007, 14:58

takze v prvom rade kazdy kto prispieva:

viewtopic.php?f=1&t=1753
viewtopic.php?f=1&t=1752
viewtopic.php?f=1&t=1751
a najdolezitejsie:
viewtopic.php?f=1&t=932

Administratorom fora som zatial jedine ja (fajry). Moderator je AndyGTP, drgi, CelicaNr a Elvis (viac ludi len privitam). Diskusne forum je vytvorene najma preto, aby si ludia vymienali svoje skusenosti, rady a nazory. Nase forum je rozdelene do urcitych casti (topicov) v ktorych si kazdy moze zalozit svoju temu. Samozrejme je potrebne, aby sa dodrziavali urcite pravidla kvoli prehladnosti fora. Ak by si kazdy pisal vsade vsetko, tak by tu bol obrovsky bordel a nikto by sa nic nedozvedel.

Pred prispievanim je najskor potrebne pouzit funkciu Hladat (search). Je mozne, ze uz niekto pred vami podobny problem riesil, a tak nie je potrebne pytat sa nieco znovu. Ak pomocou funkcie Hladat (search) nic konkretne nenajdete (pre istotu tuto funkciu pouzite 2x a skuste ine slovne zvraty) az vtedy zakladajte temu. Samozrejme je potrebne a nutne zalozit temu iba tam, kde to patri. Ak sa jedna o problem s Corollou, tak do corolly, ak s celicou, tak do celici. Ak je problem s niecim, co patri pre vsetky toyoty, tak tu mame vseobecne forum. Zrazy, akcie linky - je nejaky toyota zraz? Je nejaka fajn auto akcia? Je nejaka zaujimava linka ohladne toyot? Tak to patri presne tam. Audio&Video&GPS - je problem s hudbou? S DVD v toyote? GPS nefunguje (ze yeska) ... je nejaky dobry link na video ohladne toyot - ide to do spomenutej kategorie. Bazar asi objasnovat nemusim. Ja si myslim, ze sekcie sme vytvorili dostatocne prehladne. Ak je nejaka dalsia sekcia potrebna (ako som nedavno usudil a vytvoril offtopic), staci napisat a zhodnotime to. To bolo o vytvarani prispevkov a triedeni prispevkov.

Vela ludi pride na forum a hned drrrrrb vytvori nejaku sekciu, ktora sa o stranku skor preberala - zbytocne, neucinne, obtazujuce! Niekto napise, ze ma problem so starterom ... ludia zacnu pisat, ale na druhej strane sa to uz zvrhava na flame a spominaju sa tam kadejake auta (skodovky, renaulty) ktore mali podobny problem. A to naco? Je to konkretna tema na konkretnom aute - treba reagovat presne na to. Niekto predava auto ... ludia sa tam zacnu pytat kraviny. Naco? Je to inzerat ... treba sa popytat veci, ktore aj inym pripadnym zaujemcom zlepsia poznanie a pridaju viac informacii. Ak sa uz s konkretnym clovekom chcem dohodnut o cene, podmienkach ... tak to riesim cez sukromne spravy. Je potrebne pisat k veci a nie odveci.

CS nahodil rovnaky link do dvoch tem - nechapem naco? Jedna sa o informacie ohladne Lexusu, tak to patri do sekcie Lexus! CS = napisal si, ze nie kazdy cita vsetko ...! A preco necitas sekciu lexus, ked si lexusak? Citas iba sekciu Celica? Ja nie - ja citam vsetko, pretoze toyoty mam rad, mam trosku casu a tak si precitam a o starostiach MR2, Starleta ... A poznam viac ludi, co citaju viac sekcii. CS - demokracia je, ale poriadok treba dodrziavat. Je to tak prehladnejsie. Ak mas iny nazor, kludne napis spravu - pokecame.

Gabo Nagy & ToyotaCare - podla mojho nazoru najvacsi offtopic prispievatelia na fore. Nic proti Vam (Gabo, poznam Ta osobne a si fajn chalan - nemam absolutne ziadny problem s Tebou), ale je potrebne, aby ste prispievali k veci! Prispievate do kazdej temy, ale vacsina vasich prispevkov nema ziadnu informacnu hodnotu! Prosim chalani, polepsite sa v tomto ohlade. Ak si to chcete vydiskutovat - prosim, napiste spravu. Nikoho sa nechcem dotknut, ani nikoho urazit. Je to len moj pocit pri kazdodennom citani fora.

Moderatori - Andy s Drgim su moderatori najma preto, aby mi pomohli so spravou fora. Andy uplne krasne upravil sekciu Corolla a vzorne sa o nu stara, za co mu patri moja velka vdaka. Viem sa spolahnut, ze aj ked sa mesiac do tej sekcie nepozriem bude tam poriadok a vsetko spravne oznacene, aby ludia lahsie vyhladavali potrebne informacie. Toto by som chcel docielit aj v dalsich sekciach (najma v tych, ktore su najnavstevovanejsie). Preto, ak ma niekto zaujem byt moderatorom obratte sa na mna.

Zatial tolko. Dufam, ze si to zoberiete k srdcu a budete sa spravat ako rozumni ludia a nie ako vagabundi. Predsa ToyotaTeam Slovakia je klub nas vsetkych a forum tiez, tak to rozvijajme a starajme sa o to spolocne!
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa kre » Pondelok, 6. Augusta 2007, 15:14

one, to je tiez forma cenzury, ak v topicu predaj sa dany tovar preda, tak sa tema uzavrie... ak je to zelanie zakladatela threadu, nech sa paci... ale ak iba iniciativa moderatora, tak v tom nevidim prilis velky vyznam. konkretne teraz som cital diskusiu o predaji starletu, kde sa tema rozoberala "do hlbky" aky je to nedostatkovy tovar atd. nie je to na vytvorenie noveho threadu s nazvom "co myslite, ma 5dv starlet vacsiu hodnotu ako 3dv?", alebo "kolko starletov chodi po svk cestach a preco nie su na predaj?" a zaroven prediskutovat predaj je tiez vhodne. akonahle sa tam objavi "predane" skoncila diskusia, zvoni, vsetci na chodbu. zda sa mi prehnane ked dostaneme prikazom prestat rozoberat temu, lebo sa auto predalo...

nevadi, ze to uplne nepatri do tej temy, ale napriek tomu sa to tam objavi, ludia to tam precitaju a nikto to uz nebude hladat. je to momentalna diskusia, taka spontanna. ciastkova informacna hodnota pre ucelenie rozhladu.

myslim si...
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 6. Augusta 2007, 15:23

to fajry: ok, budem sa snazit pridavat objektivne prispevky!
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa fajry » Pondelok, 6. Augusta 2007, 15:26

kre napísal:one, to je tiez forma cenzury, ak v topicu predaj sa dany tovar preda, tak sa tema uzavrie... ak je to zelanie zakladatela threadu, nech sa paci... ale ak iba iniciativa moderatora, tak v tom nevidim prilis velky vyznam. konkretne teraz som cital diskusiu o predaji starletu, kde sa tema rozoberala "do hlbky" aky je to nedostatkovy tovar atd. nie je to na vytvorenie noveho threadu s nazvom "co myslite, ma 5dv starlet vacsiu hodnotu ako 3dv?", alebo "kolko starletov chodi po svk cestach a preco nie su na predaj?" a zaroven prediskutovat predaj je tiez vhodne. akonahle sa tam objavi "predane" skoncila diskusia, zvoni, vsetci na chodbu. zda sa mi prehnane ked dostaneme prikazom prestat rozoberat temu, lebo sa auto predalo...

nevadi, ze to uplne nepatri do tej temy, ale napriek tomu sa to tam objavi, ludia to tam precitaju a nikto to uz nebude hladat. je to momentalna diskusia, taka spontanna. ciastkova informacna hodnota pre ucelenie rozhladu.

myslim si...
sorry, moja chyba - do nazvu prispevku som pridal predane a omylom som to zamkol. Presne, ako si napisal. Ak si to niekto zela, tak uzamknem. Inak nie ... ale podla pravidiel by si mal sam predavajuci po uspesnom predaji zmenit nazov, aby ludia vedeli.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
kre
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Streda, 3. Mája 2006, 14:00
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa kre » Pondelok, 6. Augusta 2007, 15:31

fajry napísal:sorry, moja chyba - do nazvu prispevku som pridal predane a omylom som to zamkol. Presne, ako si napisal. Ak si to niekto zela, tak uzamknem. Inak nie ... ale podla pravidiel by si mal sam predavajuci po uspesnom predaji zmenit nazov, aby ludia vedeli.
ano, s tym suhlasim, nech si to sam zmeni (alebo za pomoci moderatora:), aby bolo hned jasne...
Obrázok
Radšej mŕtvy ako druhý...

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa yeska » Pondelok, 6. Augusta 2007, 21:57

fajry napísal: Audio&Video&GPS - je problem s hudbou? S DVD v toyote? GPS nefunguje (ze yeska) ...
..fajry, ale no, ved nemusia vsetci vediet, ze som profesionalna rusicka GPS signalu :D
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
CS
Toyota guru
Príspevky: 1181
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Augusta 2004, 15:34
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: CENZURA

Príspevok od používateľa CS » Utorok, 7. Augusta 2007, 01:13

pozooooor, riaditel sa vratil :roll:


:mrgreen:
CELICA ST185RC Carlos Sainz
CELICA ST205 GTfour
ex CELICA ST205 GTfour WRC
2x ex CELICA ST165
ex HILUX 3.0 D4D at
ex RAV4 1.8i 3D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 33 neregistrovaných