Problem so servocepadlom

všetko o tomto modeli
Smiky
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Utorok, 16. Augusta 2011, 08:08

Problem so servocepadlom

Príspevok od používateľa Smiky » Utorok, 16. Augusta 2011, 08:49

Zdravim vas.
Mam avensis 2,2D-4D 110kw, r.v.2006.
Ked prekrocim na tachaci nad 3000otacok vypne mi posilovac riadenia. Urobi to pocas jazdy aj na volnobehu. Po chvilu jazdenia cca 20-30min to zrazu zacne fungovat, ked mozem zastavit tak niekedy pomoze vypnut a zapnut motor, mierne pridat plyn na volnobehu a sucasne sa pokusat tocit volantom a naskoci to,ale nie vzdy,tak 50na50. Auto je servisovane v original v toyote,vymenili servo olej a nic,povedali mi, ze stym sa este nestretli. :shock: Som z toho trochu nestastny lebo ked nejde tocit volantom pocas jazdy a zrazu sa predomnou objavy napr.kruhovy objazd alebo ostra zakruta tak mam problem. :( Dufam ze sa tu najde niekdo kdo by mi vedel poradit. Dakujem

Thomasis
panic
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Sobota, 9. Apríla 2011, 07:53

Re: Problem so servocepadlom

Príspevok od používateľa Thomasis » Utorok, 16. Augusta 2011, 10:24

skús došpanovať remeň čo pahána riadenie a klímu

Smiky
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Utorok, 16. Augusta 2011, 08:08

Re: Problem so servocepadlom

Príspevok od používateľa Smiky » Streda, 17. Augusta 2011, 06:55

Ten remen som vymenil a nepomohlo :?

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Problem so servocepadlom

Príspevok od používateľa chmelo » Streda, 17. Augusta 2011, 07:55

Divnô....nebude tam problém s elektrikou, keď ti to robí prerušovane??? Nejaké čidlo, alebo také niečo....kvapaliny máš dosť? Vydáva to nejaké zvuky, keď to zapína a vypína???
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Smiky
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Utorok, 16. Augusta 2011, 08:08

Re: Problem so servocepadlom

Príspevok od používateľa Smiky » Streda, 17. Augusta 2011, 08:57

Kvapalini mam dost, ani ju nestracam a ani to nevidava ziadne zvuky- tiez si myslim za tam bude nejaky elektricky problem, no skusim sa stym pohrat...

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Problem so servocepadlom

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 17. Augusta 2011, 10:56

No, mne robilo dvakrat nieco podobne, raz som to mal nejako zavzdusnene alebo co, pomohlo ked som zoparkrat povytacal naplno lavy/pravy/lavy/pravy a prestalo to.
A druhykrat som sa hrabal v motore a nadrzku som zosadil z toho drziaka co ju drzi a potom som ju zabudol nastoknut naspat. takze drzala v motorovom priestore len na tej hadici co ide z nej. A ked som jazdil a ona tam len tak plembala po okoli, tak mozno ako to v nej zblnkalo (krasne nadskakuje afto na sportovom podvozku po nasich rovnych cestach) sa dostala nejaka bublinka vzduchova a sem tam mi to spravilo ze zrazu stuhlo riadenie, mozno na 1-2 sekundy ale zlakol som sa...
Kazdopadne tento tvoj problem to asi nebude, a kedze to bolo v servise toy, tak predpokladam ze taketo drobnosti, pripadne nedostatok kvapaliny by zistili hned...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných