Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Sokol » Piatok, 26. Októbra 2007, 17:27

Dnesna cesta z prace:Nedaleko bydliska vo vnutri sidliska isiel som si rezko,cca 60km/h.
Preto rezko,lebo ta ulica je kratka a v tristvtke predelena retarderom,t.j.chce to viac zrychlit,aby si dostal taku rychlost po cca 30 metroch.Po pravej strane z mojho pohladu pozdlzne stojace auta spolovice na chodniku.
Spoza aut z pravej strany sa pripaja cesta,vodic ma tabulu daj prednost,kedze nemal dobry rozhlad,zbadal ma neskor a musel prudsie skocit na brzdu.Zaroven zacal strasne hromzit,po par metroch on zastavil,ja som zastavil a cca vo vzd.20 metrov sme na seba pokrikovali.Potom som sadol do auta a pokracoval.Zbadal som,ze nepokracuje tym smerom,kam mal povodne namierene,ale ide za mnou.Tak som urobil okruh,stale bol za mnou,zastavil som pri kraji cesty,hodil vystrazne.Prisiel,vystupil,pristupil ku autu,pootvoril som okno a zacal,ze ako to jazdim medzi blokmi,ja zas,ze som isiel 60 a to mozem a ze on mi mal dat prednost.V podstate sa mi vyhrazal,ze ak sa to este raz stane,vytiahne ma z auta,alebo cosi take,bud on,alebo jeho kolega/kolegovia?/ a porata sa so mnou.Tipujem,ze to bol policajt,ale mozem sa mylit.Vek cca 45-50 silnejsej postavy,hrubokrky.
Takychto ludi veru nemusim,vobec ho nezaujimalo,ze mi mal dat prednost,stale len tocil o tom,ako "rychlo" som isiel, ze su tu bloky atd,vyhrazal sa...
Hnus.
.
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa wakkee » Piatok, 26. Októbra 2007, 21:50

naplut do xichtu, kopnut do gul, hlavy, zlomit koleno a podrezat. Nemalo by to zabrat viac ako 20sek. Na Slovensku sa to uz inak riesit neda, ludom tu jebe.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

ToyoCarE

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Piatok, 26. Októbra 2007, 23:02

kua,, si sa nemal dat,,, ked on sa vyhraza,, tak ty duplom,,, sak nech je sranda,,, heh raz takto na mna vybehol taky isty tipek,, a ked som mu to oplatil ravnako,, mozno viacej,,tak ho to preslo,,,

Používateľov profilový obrázok
kici
toyoťák
Príspevky: 530
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Marca 2006, 10:15
Bydlisko: Prešov

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa kici » Sobota, 27. Októbra 2007, 00:23

Ja ked kus, tak mam dnes priamy zasah. Proste klasicka ulicka, sirka 6m, dva pruhy, z toho v jednom boli kuzelky, takze sa to obchadzalo. Proste auto oproti obchadzalo, za nim som videl druhe, uz pri druhom som spomaloval, nech kludne prejde, uz som bol tak cca 15m pred, proste uz blizko, spoza neho tretie, ktore absolutne nic nevidelo, ani ja jeho, az ked sa druhy uhol, to ma uz tlakovalo, ze sa tak pustil, aj ked nic nevidel. Aby to stihol, tak som musel uz brzdit lepsie. Vtedy mi este napadlo, ze co ked bude este stvrty, vravi sa tomu skurv.... predvidavost. Ked treti uhol, tak za nim do p... stvrte, k... zenska za volantom, rally vyraz v tvari, ako keby to mala stihnut aj keby ma mala preskocit. Ku.. tak intenzivne som uz davno nebrzdil, aj usami. Zmohol som sa jedine na dialkove a z pier mi musela vycitat, co som jej povedal, ked mi ani nie o meter minala naraznik.

Nasere to, obchadzaju prekazku styria vo vlaciku, z toho dvaja abdolutne nic nevidia a ked ma ta p... zbadala tak do 5m pre sebou, tak nie ze brzdit a vyhnut sa zrazke, ale ona este pridala mysliec si, ze to stihne. Este ze mam kurevsky dobre brzdy a podvozok.

Sorry za nadavky, este stale som nasraty.
Lexus IS 200 1G-FE
Toyota Corolla E12 1,4 vvti
Yamaha XTZ 660 TENERE
EX - Toyota Starlet EP82 JednacelatriXLi

Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabo » Sobota, 27. Októbra 2007, 10:47

Mna jedna zenska strasne nasrala, ked som stal v zapche na Holleho v Nitre na tom strmom kopceku (most) pred kruhacom. Ona tam uz stala, presne na tom najstrmsom mieste, ja za nou pre istotu 3m volno. Ale ani to nestacilo. Bol to VW Polo, videl som ako sa uz pohli auta a ona sa tam serie s prevodovkou a rucnou brzdou, 2x po sebe zaradila spiatocku, povolila rucnu brzdu spolu s plnyn plynom a vtedy som jej zatrubil, aby sa zbadala, ale ani nevedela ze tam hodila spiatocku a cuvala do mna. Uz som videl, ako to do mna napali 30tkou. Ten za mnou mi tam nechal asi meter, takze som sa k nemu priblizil asi na 30cm. Potom asi po 3 minutach sa uz konecne pohla, piskali gumy a tak sa rozbehla na plny plyn ze skoro naburala na kruhaci do Avie. No proste katastrofa. Preco takito ludia si sadaju za volant? :evil:
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 30. Októbra 2007, 20:12

Sere ma to, že sa musím rozhodnúť medzi dvomi možnosťami, ktoré natrvalo ovplyvnia môj život a každá z tých možností má viac negatív ako pozitív. :(
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa yeska » Utorok, 30. Októbra 2007, 20:19

Negativa vidis teraz, pozitiva sa objavia neskor a zistis, ze aj negativne veci ta vedia posunut k pozitivnym vysledkom ;)
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 30. Októbra 2007, 20:25

ToyoCarE napísal:kua,, si sa nemal dat,,, ked on sa vyhraza,, tak ty duplom,,, sak nech je sranda,,, heh raz takto na mna vybehol taky isty tipek,, a ked som mu to oplatil ravnako,, mozno viacej,,tak ho to preslo,,,
nasilim nic dobreho nedosiahnes.... a zas naco by sa natahoval s vygumovanou nadopovanou hlavou? ze sokol ;-) je to chumaj
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Rasťo » Utorok, 30. Októbra 2007, 20:45

yeska napísal:Negativa vidis teraz, pozitiva sa objavia neskor a zistis, ze aj negativne veci ta vedia posunut k pozitivnym vysledkom ;)
Však ja viem...ale tak či tak ostanem bez kamošov a hlavne bez priateľky výmenou za to, že sa vrátim pracovať domov - do prostredia ktoré už ani nepoznám, ale viem že je ďaleko kľudnejšie ako to, v ktorom pracujem teraz. Otázka je, či je to lepšie ako prísť o dom a o nervy v práci, ktorá zo mňa vysáva všetku silu, ale dáva mi naopak možnosť sa kariérne posúvať vyššie...
Asi si budem aj tak o pár mesiacov búchať hlavu o múr, že som urobil blbosť, lebo keď si poviem, že rodina a súkromný život je mi prednejší ako práca, tak zas neviem, či priateľka a kamoši ktorým sa dá veriť, nie sú pre mňa momentálne podobnou rodinou ako môj foter... :(
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa yeska » Streda, 31. Októbra 2007, 19:16

Rasťo, držím palce k správnemu rozhodnutiu. Tiež som podobné rozhodnutia absolvovala a nelutujem, i keď v danej chvíli si všetci naokolo mňa ťukali na čelo že či som sa zbláznila, ja som si spravila po svojom...

K téme: nedokážem sa seriózne naštvať a to ma štve teda poriadne :) do kelu aj s mojím flegmatizmom.

Nemám rada kamionistov, pretože sa ma snažia vytláčať z MôJHO pruhu, nedávajú smerovky a nikdy nepozeraju do spätného zrkadla, keď ich pustím nepoďakujú...
Nemám rada nerozhodných šoférov...
Nemám rada autobusárov, pretože aj keď im takmer vždy dávam prednosť, aj tak sa nájde týpek, ktorý nevie na čo má blinker....

:mrgreen: a napriek tomu nenadávam.
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Rasťo » Štvrtok, 1. Novembra 2007, 18:14

Kurva fix...tak teraz som fakt nasratý... :twisted: Všade kde odstavím MR-ku, tak ľudia už vedia, že majú dávať pozor, len vlastná rodina na to akosi zabúda. Segra si zaparkuje v pohode vedľa a moja zlatá 18 ročná neter mi z celej sily drbne dverami mojej bývalej Corollky do dverí MR-ky - kurva keby mi to nebola rodina, tak jej omlátim hlavu o chodník baba nebaba... Na dverách MR-ky jama ako palec...a na hrane dvier Corollky farba úplne odskočená... :twisted:
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa AlfGordon » Štvrtok, 1. Novembra 2007, 21:27

Rasto, Rasto, dychaj z hlboka, ludia su rozni, ponajviac hovada. Prepac, nemam v umysle urazit Tebe blizkeho cloveka, ide len o veci, blbe hmotne statky, ktore sa daju opravit, zahodit, kupit nove, cokolvek. Viem, lahko sa hovori. Ale s mensimi obmenami v detailoch to dokonale poznam. Len aby horsie nebolo. Vsetkych pozabijat ci prevychovat nemozes.
Ale zarucat na lesy si treba, ulavi sa. Peace so vsetkymi, drzim palce.
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

ToyoCarE

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Piatok, 2. Novembra 2007, 16:25

je smutne co tu idem napisat,,, dnes v Ziline v zone 40,,, kde som ja isiel 60 tak biela Corolla kombi s SPZ BA robil misicky,,, chodci museli zostat stat na chodniku,,, keby ze on nejde, ,tak v pohode by stihli predo mnou prejst,,, podla mna musel mat okolo 90...

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Sokol » Piatok, 2. Novembra 2007, 19:55

Gabriel Nagy napísal:
ToyoCarE napísal:kua,, si sa nemal dat,,, ked on sa vyhraza,, tak ty duplom,,, sak nech je sranda,,, heh raz takto na mna vybehol taky isty tipek,, a ked som mu to oplatil ravnako,, mozno viacej,,tak ho to preslo,,,
nasilim nic dobreho nedosiahnes.... a zas naco by sa natahoval s vygumovanou nadopovanou hlavou? ze sokol ;-) je to chumaj
Veruze hej :D
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa yeska » Nedeľa, 4. Novembra 2007, 13:27

Zundrete ako male deti, no co by ste povedali na totok?
V piatok vecer, z Lamaca smer Petrzalka, pripoj tesne pred mostom Sitina (kto pozna, vie ze sa tam treba takmer ihned zaradit na hlavnu cestu k tunelu, je tam malinkaty priestor na premyslanie) som takmer pustila volant z ruky a zatvorila oci zo soku......neprijatelnou rychlostou si to cuval kamion rovno na mna.
Co dodat? Skontrolovala som si make-up v spatnom zrkadle, ihlickovy opatok som zaborila tesne pod plyno-pedalikom do koberceka a odhodila pramen vlasov z oci a cely cas az domov som si hovorila aka som skvela, ze som si zachovala chladnu hlavu :mrgreen:
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných