TTS Fight Club

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 10:24

ToyoCare: v tej vyhlaske sa velkymi pismenami pise:

(3) Vodič nesmie:
...
e) prekážať v jazde rýchlejšie idúcim vozidlám a obmedzovať plynulosť cestnej premávky najmä bezdôvodne pomalou jazdou
...

Ak by vozidlá idúce súčasne vo všetkých jazdných pruhoch bránili v jazde rýchlejšie idúcemu vozidlu, vodič, ktorý jazdí v ľavom jazdnom pruhu, je povinný tento pruh čo najskôr uvoľniť.

Hanba ti.
Ak by policia v tejto krajine fungovala tak ako ma, dostal by si poriadnu pokutu.
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa academic » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 10:25

ja by som ich postavil asi do radu,, a ...
...a vrchol je ten, ked telefonuju....samzrejme, ze vtedy idu pomaly a musis ich obehnut......a potom to zacne! Slahnu mobil niekde na podlahu, zoslapnu plyn a musia okamzite predbenhut toho, kto ich obehol....cez plnu, vytlacia oproti iduce auta - vsetko jedno! Hlavne, ze to predbehnutie odplatia :razz: :razz: :razz:
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa academic » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 10:29

Jak jinak si vysvětlit, že za volantem tohoto čes… echt německá vágn nacházíme pořád stejné typy řidičů. Někdy mám dojem, že je všechny řídí jeden a tentýž člověk, a to sice můj příbuzný gigakokot František.
:razz: http://www.tuzing.com/view.php?cisloclanku=2004121301
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
paranormalny_somarik
panic
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Novembra 2007, 15:32
Bydlisko: Dubravka, BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa paranormalny_somarik » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 10:29

academic napísal:
Mozno sa da otazka polozit aj tak, preco sa vobec mimo obce daju robit mysky... Na 80ke je povolena 80ka, ked uz sa pytas.
...povoz sa v Rakusku po okreskach...kua vsetci slusne, v hadiku, nikto sa nenahli, neobieha.......prekrocis hranicu a "absurdistan" sa zacina. To co clovek zazije za 1 den na slov. cestach, to nezazijes na celomesacnom vylete po Europe :cry: :cry:
Debilov z Rakuska tu rozoberat nebudem, lebo co ti su schopni na ceste vymysliet, nad tym sa az rozum zastavuje. Absurdistan je podla mna skor jazda naraznik na narazniku za traktorom, alebo inym vysokorychlostnym vozidlom bez snahy obiehat. To potom vodic, ktory nahodou nie je fanusik druheho prevodoveho stupna, ma velmi fajnovu ulohu, ako sa pred ten traktor dopracovat. Vsak len neobiehajme a vozme sa vsetci za tym najpomalsim, co na ceste stretneme.
Ked vam bliknem, prosim vas, nezavadzajte. Dakujem.

Rozkosny cierny oslik

Používateľov profilový obrázok
academic
začiatočník
Príspevky: 310
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Apríla 2007, 12:39
Bydlisko: Zvolen/BA

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa academic » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 10:35

Debilov z Rakuska tu rozoberat nebudem, lebo co ti su schopni na ceste vymysliet, nad tym sa az rozum zastavuje.
...to zase nemyslis vazne, ze? :cry: :cry:
...nebude to tym, ze chudaci ked pridu k nam nevedia z toho znacenia-neznacenia co robit? Ved u nas je bordel jak v pixi!
MAm za sebou milion km (Belgicko, Holandsko, Nemecko, Rakusko, Svajciarsko) a taky bordel, chaos ako na nasich cestach som nevidel. Policia by sa mala zameratna sluzobne OII a zacat im brat VP. Ktovie co by potom robili bez VP ;-) ;-) ale zamestnavatel by ich asi vykopol :!: :!:
Vyhlaska nikde nepise:
v meste jazdi 100-120, mimo mesta 160, vsetkych obiehaj cez dve plne, urob si treti pruh v strede cesty, nech sa ti v oboch smeroch uhnu atd....
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
paranormalny_somarik
panic
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Novembra 2007, 15:32
Bydlisko: Dubravka, BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa paranormalny_somarik » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 10:39

academic napísal:
Debilov z Rakuska tu rozoberat nebudem, lebo co ti su schopni na ceste vymysliet, nad tym sa az rozum zastavuje.
...to zase nemyslis vazne, ze? :cry: :cry:
...nebude to tym, ze chudaci ked pridu k nam nevedia z toho znacenia-neznacenia co robit? Ved u nas je bordel jak v pixi!
MAm za sebou milion km (Belgicko, Holandsko, Nemecko, Rakusko, Svajciarsko) a taky bordel, chaos ako na nasich cestach som nevidel. Policia by sa mala zameratna sluzobne OII a zacat im brat VP. Ktovie co by potom robili bez VP ;-) ;-) ale zamestnavatel by ich asi vykopol :!: :!:
Vyhlaska nikde nepise:
v meste jazdi 100-120, mimo mesta 160, vsetkych obiehaj cez dve plne, urob si treti pruh v strede cesty, nech sa ti v oboch smeroch uhnu atd....
Tri auta vedla seba nie je nic zle, pokial je to klasicka siroka okreska 3.5m pruhy a 1.5m krajnica. Rad uvitam kazdeho, ci uz za sebou, alebo oproti sebe, kto bude ten priestor v strede potrebovat a nemam problem uhnut.
Bordel v znaceni moze byt, ale oni robia tie sprostosti v AT. No nic, nezhodneme sa, mas skusenosti s nadprirodznymi octaviami a milujucimi Rakusakmi, co sa nezhoduje s mojimi zazitkami.
Ked vam bliknem, prosim vas, nezavadzajte. Dakujem.

Rozkosny cierny oslik

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa wakkee » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 11:13

Ale no :) Osobne nemam problem so ziadnymi autami, az na par tunerov co si myslia ze ked maju rovnake tuzingove svetla, tak sa ideme pretekat. Ked sa ponahlam auta mi uhybaju a ked sa ponahlaju oni tak ja zbytocne nezavadziam.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Leňulka » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 12:08

Vetsi problemy, ktere by staly za probrani na silnici nemam, ale co me dokaze rozesmat, kdyz chlap za volantem udela nejakou hovadinu, omezi me, ohrozi me, nebo neco podobneho, ja mu musim uhnout nebo ho pustit pac mam sve auto natolik rada ze radsi skocim do prikopy nez to rozdrtit o nej, a pak mu jeste z ust dokazu odezirat slova jako "kravo!!!!" "no jo zenska" kdyz v tu chvili sedi vedle me muj, tak pomalu vyskakuje a je ochotny za tim piiiiiiiiip bezet a upravit mu fasadu, pac ani jednou takovy piiiip nebyl v pravu, ale ja se tomu smeju, jsem ridic z povolani, nerikam ze neudelam chybu, ale mam uz neco najezdene a mam praxi, tudiz se neradim mezi vystresovane a vyschizovane ridicky, na silnicich uz jsem toho sakra zazila, pac jsem v aute vic jak doma, zatim ale bez nehody. Hold jak se rika, kdyz chce byt zenska dobra jako chlap nestaci byt 100%, aby ji uznavali, musi byt 200%. To mi vtloukavali na skole kdyz jsem studovala jako automechanik, ridim se tim do dneska. Jinak kdo nebyl v Praze a chysta se tam, bach na sede Pasiky s logem Visa, jsou to taxikari pro letiste, a to jsou takovy frajeri ze za sebou diky svym prasarnickam nechaji v prikopach lezet auta a spechaji dal :lol:
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa wakkee » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 12:14

lenulka> to mas pravdu, ked som viezol auto z berlina, tak sme sli cez Prahu, tam som si vravel ze ked ten usek prejdem cely, tak uz je vsetko v pohode. To co sa deje tam, tak na to sa ani ,,blavaci v koncernovkach'' nechytaju :))
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa Leňulka » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 12:19

jedina vyhoda jakou Praha ma v provozu je to ze to tam odsypa, proste zadne trckacky zdrzovacky, jezdila jsem tam rok a pul pro jednu autodopravu a az na ty .... v pasicich jsem nemela problemy, prijela jsem zpatky na Moravu a jakoby se zastavil cas, nikdo nespecha rychlost jako 30 - 40 km/h je bezna, mimo mesto 70 km/h, no sila, nejsem uspechany typ, ale nemam takove auto abych s nim mohla jezdit takovou nizkou rychlosti, na tyto rychlosti je dost ucukane, asi se mu to nelibi stejne jako me :razz:
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa yeska » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 18:20

ToyoCarE napísal:raz som sa nedal,, a nepustil OII,,, kua,, to ste mali vidiet,,, akeho nerva chytil,,, akoby sa niekde na konci vyhlasky uvydzalo malinkymi pismenami,, ze ked zazrieme v zrakadlach OII,, ,tak zakon kaze sklonit hlavu nad najlepsim autom vsetkych cias,,, poslusne sa uhnut,, pripadne pomoct pri predbiehani,,, nejakym manevrom,, ktory mu ulahci,,, ja by som ich postavil asi do radu,, a ...
...aj ja by som rada spoznavala na cestach auta v spatnom zrkadle, no som rada ze don pocas jazdy dokazem zmurknut a nieto este rozoznavat znacky aut, ktore sa rutia za mnou...no ked ma predbehnu, podla ich zadku rozoznavam akukolvek znacku, pokial ju tam ma aj napisanu :mrgreen:
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
yeska
začiatočník
Príspevky: 304
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 14:46
Bydlisko: SK
Kontaktovať používateľa:

Re: Zimné pneu

Príspevok od používateľa yeska » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 19:07

chmelo napísal:Mňooo, tak ten traktorový dezén by som ti z čírej škodoradosti doprial aspoň na jeden deň :mrgreen:
Čo sa týka tých GT Radial, tak nejaká debata tu už o nich frčala a ja tvrdím, že ten test si tí germánsky testeri asi z prsta nevycucali, takže až taká hrôza to byť nemôže. Nebuď mäkká, kúp si ich a budeš podávať priebežné hlásenia. Aj tak, načo sú ti peniaze, hlavne, že sa narobíš :mrgreen:

PS. A vôbec sa mi nepáči, že namiesto toho, aby si tu do neba vychvaľovala a na rukách aspoň pomyselne nosila drgiho, že sa o teba a o tvoje zhrdzavené bejby stará, že obvoláva pol Slovenska, ostatných od roboty odtŕha, tak ty tu radšej skladáš poklony nejakému škaredému, zlomyselnému, mená komoliacemu Andymu, ktorý si kúpil špatné Matadorky, teraz si kvôli tomu hlavu o múr búcha a každého zlomyselne navádza na vyhodenie peňazí von oknom, len aby nebol sám v tejto nezávidenia hodnej situácii :roll:
[/quote]

Sledujes kde som ta nahnala? :mrgreen:
Ty, ty jeden...kvoli ktoremu este nemam zimne gumy, kedze si blokoval VIES KOHO auto najskor nejakymi pravidelne dodavanymi vykopavkami zo srotoviska, potom ked som si uz myslela ze pridu na rad moje disky sa tam vtrepali tvoje detske sedacky ako keby si mal skolku...a ja som momentalne odkazana na zlutovanie koho-toho, kedze je pocasie ake je a ja mam obute letnasky. Uz sa mi aj Fajry zatajuje :mrgreen:
...Toyota, rozhodne Toyota

Obrázok

ToyoCarE

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 19:44

to drgi: hmm nepochopil si ma,, ja nebranim inym autam pomalou jazdou,,, len uz ma chyta grc nad tymi, co predbiehaju bezohladne,,, a spoliehaju sa, ze aha,, tutok ide japan typan,,, ten ked ma zbada v tom,, comu hovoria kuazi zrkadla (co sice mam aj ja,, ale iny ako kozmeticky prvok to nieje) tak sa od sameho zoserinkania uhnu,, ee,, chcem ho vidiet,, ako zareaguje,, ked bude vedla mna,, a ja sa neuhnem,,, bo vacsinou idem okolo 100,, a ked je plna ciara,,, tak mi bude uprimne jedno,,, ci nabura,,,

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 15. Novembra 2007, 23:13

poznamka k Rakusku: su to kokoti, je to casty jav, ale nedovolil by som si ich nikdy obhajovat, ani kydat na nase znacenie, lebo nase znacenie nie je uzasne, ale je postacujuce a trafis takmer kdekolvek.

Paranormalny somarik bude predsalen asi prinosom roka 2007, zacina ma o tom stale viac a viac presvedcovat.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
paranormalny_somarik
panic
Príspevky: 93
Dátum registrácie: Nedeľa, 11. Novembra 2007, 15:32
Bydlisko: Dubravka, BA
Kontaktovať používateľa:

Re: TTS Fight Club

Príspevok od používateľa paranormalny_somarik » Piatok, 16. Novembra 2007, 08:49

AndyGTP napísal:poznamka k Rakusku: su to kokoti, je to casty jav, ale nedovolil by som si ich nikdy obhajovat, ani kydat na nase znacenie, lebo nase znacenie nie je uzasne, ale je postacujuce a trafis takmer kdekolvek.

Paranormalny somarik bude predsalen asi prinosom roka 2007, zacina ma o tom stale viac a viac presvedcovat.
Toto musim povedat oslikovi, ako ho tu uvitali, od radosti mu mozno aj pruzenie stvrdne.
Ked vam bliknem, prosim vas, nezavadzajte. Dakujem.

Rozkosny cierny oslik

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných