Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabo » Streda, 25. Mája 2011, 12:02

Ked som kupil Corollku, uz po prvych 2 tyzdnoch mi pribudli tri skrabance - vertikalne cez 70% prednu kapotu - v strede, ale to vidno, len ked ste velmi blizko, potom pri klucke vodicovych dveri asi 20cm, to uz vidno aj z dialky a treti na prednom blatniku, asi 2cm, ale do hlbky. Svine ! :evil:
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Streda, 25. Mája 2011, 20:18

Skrabance veru nastvu ... ja uz pomaly ale zacinam rezignovat, lebo clovek by musel parkovat auto naozaj len v garazi vlastneho domu a nikde inde s nim neparkovat aby ho nemal dobuchane. Staci si fakt zaparkovat ku hypermarketu ,na 5-10 minut a vybehnut cosi kupit. Ked ma clovek stastie a vedla neho tesne zaparkuje napriklad 150kg zenska, ktora ma zvyk rozcapit dvere do koran aby si prepchala sunky cez dvere a je to tam ...tukanec je na svete.
Ale staci mi ,ked sa z okna panelaku divam ako sa snazi nejaky cerstvy vodic zaparkovat svoje prve auto zdedene este po dedovi mezi moje a otcove ... niekedy hotovy porod.
@Spider - Ak mas susedov ako ja, tak si viem velmi zivo predstavit ako im trha zily :D Stacilo ked som si doviezol velmi zachovalo vyzerajucu rollku a uz som si uzil pohladov. Zvlast teraz ked ju mam naburanu :mrgreen: Tie skodoradostne pohlady clovek nemoze prehliadnut. A to som tiez zvazoval kupit ISko ... to by som si este len uzil pohlady :lol:
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 26. Mája 2011, 07:21

@Max: :mrgreen: no jeden sused si nedávno kúpil novú Fábiu a nemusím Ti vravieť ako sa na mňa pozeral keď som vystupoval z Lexa.. po pár mesiacoch to ale rozdýchal a minule bola už aj prvá otázka - "To je nové?" a ja na to "Áno.". Tým konverzácia skončila. :mrgreen:

a inak, vie ma naštvať keď potrebujem makať na noťase a zabudnem si napájací kábel do siete cca 100km ďaleko..

Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabo » Štvrtok, 26. Mája 2011, 08:19

spider207 napísal:@Max: :mrgreen: no jeden sused si nedávno kúpil novú Fábiu a nemusím Ti vravieť ako sa na mňa pozeral keď som vystupoval z Lexa.. po pár mesiacoch to ale rozdýchal a minule bola už aj prvá otázka - "To je nové?" a ja na to "Áno.". Tým konverzácia skončila. :mrgreen:

a inak, vie ma naštvať keď potrebujem makať na noťase a zabudnem si napájací kábel do siete cca 100km ďaleko..
Keby si si na jeden den pozical Lexus LS, tak by sused asi skonal predcasne :)
Zavist a zakernost je svina.
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 26. Mája 2011, 08:43

No keď sa nad tým zamyslím, dobre že som sa nezastavil doma keď som mal na test CT200h, to by ho už asi ozaj vystrelo :mrgreen: :lol:

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Štvrtok, 26. Mája 2011, 09:11

Inak vcera som sa pytal v Toyote na testovacie jazdy ked slo okolo krasne nove biele LS600h a hned pani cela aktivna ,ze vsak ma kolega zoberie velmi rad ked pockam :lol: Ale vykrutil som sa z toho s tym, ze by som radsej skusil CT ale ze az inokedy :D
Vozbu v LSku by som asi nerozdychal. Prinajlepsom, by som z neho nechcel ist von a museli by ma vytiahnut :mrgreen:
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 26. Mája 2011, 09:50

Ako v AT-ZA sú ochotní a za opýtanie nič nedáš.. a ako som Ti písal, keby to bolo žhavé tak by sa pravdepodobne dalo niečo vybaviť ;-)

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Nedeľa, 29. Mája 2011, 22:10

neviem ci ma to nastvalo alebo ma skoro porazilo ale dnes okolo 16 som isiel pohodovym tempom tak 50-60 a na bajkalskej pri baumaxe, hrali dobru pesnicku v radiu tak ze si ho dam hlasnejsie chyba :!: na 1s som odtrhol oci od cesty a jak som vracal zrak spat tak vidim ze daky pometeny holub si to rovno sinie do stredu celneho skla :shock: tak som rovno hodil kontru volantom a podarilo sa mi ho trafit lavym rohom celneho skla a nastastie to sklo vydrzalo a mam tam iba poskriabane od pazurov jak sa zviezol topankami po skle a odhodilo ho :?: lebo som zastavil a kukam a ten holub si odprdkava dalej mamvpicistickym stylom :x
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa scream » Nedeľa, 29. Mája 2011, 23:13

spider207 napísal:@Max: :mrgreen: no jeden sused si nedávno kúpil novú Fábiu a nemusím Ti vravieť ako sa na mňa pozeral keď som vystupoval z Lexa.. po pár mesiacoch to ale rozdýchal a minule bola už aj prvá otázka - "To je nové?" a ja na to "Áno.". Tým konverzácia skončila. :mrgreen:

a inak, vie ma naštvať keď potrebujem makať na noťase a zabudnem si napájací kábel do siete cca 100km ďaleko..
Toto poznam doverne:D Mali sme feliciu, ja som si kupil celicu otec 2 tyzdne na to mazdu 626... zrazu nam stali 3 auta pred blokom :D ... dohromady tie auta s prihlasenim a prvym servisom nestali ani 5000E ale tie pohlady, ked som prisiel na celice, zaparkoval, sadol do mazdy a siel het... no dovidenia:) Q: "a nema to vysoky zdvihovy objem pyta sa sused fabia" A: " hej ale zere to pol litra menej jak 1.3 vo felde" ...koniec debaty
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 30. Mája 2011, 08:22

sonnicek napísal:neviem ci ma to nastvalo alebo ma skoro porazilo ale dnes okolo 16 som isiel pohodovym tempom tak 50-60 a na bajkalskej pri baumaxe, hrali dobru pesnicku v radiu tak ze si ho dam hlasnejsie chyba :!: na 1s som odtrhol oci od cesty a jak som vracal zrak spat tak vidim ze daky pometeny holub si to rovno sinie do stredu celneho skla :shock: tak som rovno hodil kontru volantom a podarilo sa mi ho trafit lavym rohom celneho skla a nastastie to sklo vydrzalo a mam tam iba poskriabane od pazurov jak sa zviezol topankami po skle a odhodilo ho :?: lebo som zastavil a kukam a ten holub si odprdkava dalej mamvpicistickym stylom :x
a to bol ten holub slepy ci co? obcas vtaci nerozoznaju, ze ma budova zasklene otvory, ale pri aute sa mi to zatial este nestalo..
scream napísal:Toto poznam doverne:D Mali sme feliciu, ja som si kupil celicu otec 2 tyzdne na to mazdu 626... zrazu nam stali 3 auta pred blokom :D ... dohromady tie auta s prihlasenim a prvym servisom nestali ani 5000E ale tie pohlady, ked som prisiel na celice, zaparkoval, sadol do mazdy a siel het... no dovidenia:) Q: "a nema to vysoky zdvihovy objem pyta sa sused fabia" A: " hej ale zere to pol litra menej jak 1.3 vo felde" ...koniec debaty
to je dobre, mne akurat tak hovoria, ze to musi mat drahe nahradne diely, vela zrat atd.. ja im na to vzdy odpovedam, ze zerie to aj travu okolo cesty a nahradne diely su nekrestansky drahe.. a ze z nahradnych dielov potrebujem len benzin a olej :D

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Pondelok, 30. Mája 2011, 10:30

sonnicek napísal:neviem ci ma to nastvalo alebo ma skoro porazilo ale dnes okolo 16 som isiel pohodovym tempom tak 50-60 a na bajkalskej pri baumaxe, hrali dobru pesnicku v radiu tak ze si ho dam hlasnejsie chyba :!: na 1s som odtrhol oci od cesty a jak som vracal zrak spat tak vidim ze daky pometeny holub si to rovno sinie do stredu celneho skla :shock: tak som rovno hodil kontru volantom a podarilo sa mi ho trafit lavym rohom celneho skla a nastastie to sklo vydrzalo a mam tam iba poskriabane od pazurov jak sa zviezol topankami po skle a odhodilo ho :?: lebo som zastavil a kukam a ten holub si odprdkava dalej mamvpicistickym stylom :x
Nam raz takto cestou na dovolenku vletel netopier do celneho skla ked sme sli popod nadjazd na dialnici a to podotykam ,ze cez den ked by mali po spravnosti byt netopiere necinne kedze su to skor nocne tvory :mrgreen: Nacapilo ho na sklo s dost velkym buchotom a pomaly sa smykal smerom hore az ho odfuklo zo skla :lol: Chudak netopier ...

Spider, si ma dobre rozosmial ked som si predstavil ako si vtak nevsimne sklo na budove :mrgreen: Ale obcas je vtactvo riadne hlupe. Ked som bol krpec jeden mi vletel rovno do brucha a to bolo ako dostat pastou.
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 30. Mája 2011, 11:48

Spider, si ma dobre rozosmial ked som si predstavil ako si vtak nevsimne sklo na budove :mrgreen: Ale obcas je vtactvo riadne hlupe. Ked som bol krpec jeden mi vletel rovno do brucha a to bolo ako dostat pastou.[/quote]

To si neviem dost dobre predstavit, by som sa sulal asi 3 dni na zemi kebyze to vidim :mrgreen:
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
DDD
panic
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Sobota, 25. Novembra 2006, 12:03
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa DDD » Pondelok, 30. Mája 2011, 12:45

Felda so studakom za volantom = pruser, zas mam rit na kasu :evil:
Tipujem ze za 15 rocne auto mi daju tak ze za to maximalne natankujem, alebo kupim koberceky :x
Celica GT 6gen, 3S-GE
Ducati Multistrada 1000 DS

Jap car: Hell yeah!
Jap moto: Hell NO!

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 30. Mája 2011, 13:05

Max11 napísal:Spider, si ma dobre rozosmial ked som si predstavil ako si vtak nevsimne sklo na budove :mrgreen: Ale obcas je vtactvo riadne hlupe. Ked som bol krpec jeden mi vletel rovno do brucha a to bolo ako dostat pastou.
sonnicek napísal:To si neviem dost dobre predstavit, by som sa sulal asi 3 dni na zemi kebyze to vidim :mrgreen:
no zazil som to asi 2-3 krat, raz este na zakladke, dalsie si uz ani nepamatam kde to bolo.. ale zo zakladky si to pamatam ako vcera, bol som na chodbe, cca 2-3m od okien, zrazu zhora nalet Junkersu Ju 87 Stuky, teda ftaka, vyrovnanie do horizontalneho letu, forsaz, zaciatok stupania aaaa... bum. Len sa tak perie rozletelo. Darmo, hlavou stenu neprerazis...

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa scream » Pondelok, 30. Mája 2011, 13:52

DDD napísal:Felda so studakom za volantom = pruser, zas mam rit na kasu :evil:
Tipujem ze za 15 rocne auto mi daju tak ze za to maximalne natankujem, alebo kupim koberceky :x
teraz za sucha? :(
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných