Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa teer7 » Piatok, 18. Mája 2012, 10:26

sonnicek napísal:
teer7 napísal:
sonnicek napísal:teer pokial tam boli zelenaci a nehali ho tak to bol urcite nejaky dalsi zeleny v sluzobnom vykone vsak klasika, oni robia vsade sluzobny vykon len nerobia ho tam kde sa nieco deje :lol: pankovy poslat zaznam z dopravnem kamery (pokial tam nejaka je) a spravit si zneho kopiu pre istotu, ja v takomto pripade by som vyskocil z auta a hned by som sa domahal riesenia vzniknutej situacie, a keby pan organ nereagoval narobil by som mu tam stoho take stresy ze az keby som mal casu.... uz ma serie tento ****** system, nech si doma sedia na podpore ked zarabaju tak malo a nic neni ich kompetencia
no zeleni mali naozaj v trube a ten arogantny chuj bol taky obtlstnuty kravatak s cisto nahodnym trojcislim, len som si nestihol vsimnut, ci to bolo 333 alebo 888. nechali ho odist a na dalsej krizovatke, ktoru presiel na cervenu rovno, oni odbocovali dolava, maju tam okrsok. mozno si len povedali, ze co si budu kazit radost, ked su kusok od budovy, kde ich caka riedka kava z automatu a narocne pripravy pred sledovanim hokeja...


teer a nebolo to cierne porsche cayenne gemballa edition? ked ano panka poznam a parkrat mi vedel tiez zatopit ked som robil na inchebe, akoze uber skatulu pichnut polkou do krizovatky a polkou na travu (vsak ajtak je rozbita a nic tam nerastie, vsak asi preco ked si toto kazdy povie) a ohanat sa sluzobnym preukazom organ, nieze by som vyslovene policajtov neznasal to nie ale ani sa ich nebojim a svoje pravo si viem obhajit aj keby to stalo co to stoji ajtak su tam povetsinou ober kokoci ktory nepoznaju co mozu a kedy
sonnicek, bolo to audi s8. ale ten cayenne, co spominas, som tiez uz videli pred cca. 2 - 3 tyzdnami, ako si to okolo PKO j*be asi 140 km/h. bolo to okolo jednej v noci, takze nastastie prazdna cesta, ale to ho vobec neospravedlnuje... az mi rozkyvalo "autobus", ked ma obehol. dalsi jebo s diagnozou "nemozem zo seba"...
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa chmelo » Piatok, 18. Mája 2012, 11:13

ako hovorí klasik....xoxotov je všade plná pi*a :roll:
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Piatok, 18. Mája 2012, 16:14

vpohode na nich dojde casom, pretoze stale su jednou nohou vo vezeni a jednou na slobode takto sa neda zit cely zivot, a len tato jedina myslienka ma tesi ked stretnem takeho chuja ze vlastne existuje este vatsi ktory mu sliape na krk ked nic ine :mrgreen:
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa stefan-celica » Piatok, 25. Mája 2012, 12:25

vyhodil som katalizator s Corolly E9 pred mesiacom presla v pohode cez EM, cez net mi davali ponuky 15,20,30eur nasiel som jedneho pana v PO ktory mi ho mal premerat rontgenom vysledok hodnota 17 eur, tak som ho poslal hned prvemu BA-slavcanovi ktoreho som oslovil cez mobil, povedal som znacku model ponukol 50 eur, dnes mi volal naspat ze ho premeral a je vo vybornom stave tipujem ze na nom zarobi 50-100eur, ale ten sku..venec co mi ho premeraval v PO ma na...ebal riadne nestaci mu ko...otovi 100% rabat ale musi mat 500-1000% do pi..i tu s kseftarmi vy..ebanymi...
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 25. Mája 2012, 14:13

v ba ho nekupuju na ucel katalizatora, ale to drvia a ziskavaju chemiou platinu a vzacne kovy... gram platiny je pritom drahsi nez zlato.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa stefan-celica » Piatok, 25. Mája 2012, 20:52

ja som predaval len vlozku katalizatora nie cely...


viem ze ho "roztopia", v PO na rontgene meral aky je tam obsah vzacnych kovov
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

tofak
Toyota guru
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: Nedeľa, 29. Júna 2008, 21:22
Bydlisko: Košťany nad Turcom (skoro MT)

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa tofak » Pondelok, 28. Mája 2012, 09:15

Ked som bol v Piatok zaviest Stanku na vlak a ten meskal 25min. takze sme sa otocili a isli. To si tam este male dievcatko zlomilo ruku v lakti naopak a pridem ku Carine a zas nejde starter??? Skusim trubu, ta tiez nejde, ako sa tak mohly vybit baterka?? No nevypol som svetla :? Esteze vedla zastal sused a kable to vriesili :D
0. od 24.11.2018 aj UFO - 1,8 i-Vtec 103kW
1. Corolla E11 - 4ZZ-FE
2. Carina TA62 (r.v.1982) - 3T
Ex: Starlet darca EP 82- 4E FE
Ex: Starlet EP82-2E E,swap 4E FE(62 kW)
Ex: Carina 2- 4A FE(74 kW)
Ex: Carina E- 4A FE(85 kW)
Ex: Corolla AE86- 4A GE

Používateľov profilový obrázok
Avensis
Toyota guru
Príspevky: 1160
Dátum registrácie: Utorok, 10. Marca 2009, 15:22
Bydlisko: RV
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Avensis » Streda, 6. Júna 2012, 12:53

Keď mi volá švagriná a potrebuje radu ohľadom kúpy vozidla, moja rada znie JAPONEC poprípade KÓREA (kórea bola jedna z jej voľby ktorú vyskúšala) a nakoniec mi po X minútach volá opäť a oznámi celá natešená že kúpila Opel s 303 tis km :evil:
Obrázok
Lexus LS 430 President pack
ex.Lexus GS 300
ex.Celica GT 94 LSD SS II + chladič prevodovky
ex.Corolla GT-i AE92 89"

Yamaha WR
Yamaha XS veterán :-)
ex.Yamaha XT
ex. Carina E 2,0 TD

ex. Toyota Avensis D4D 2,0 T22

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Legon » Streda, 6. Júna 2012, 13:42

Ked pustim notebook a nic len cierna obrazovka ... a ani za nic netusim ako opravit ked neviem co mu je ...
Klasika MSI :( no co uz ... ma 4.5 roka ...
Vizera to na BIOS ale vybratie Cmos baterky nepomohlo ani vymena pamati ci disku ... ach jaj ...

Používateľov profilový obrázok
patres
toyoťák
Príspevky: 543
Dátum registrácie: Sobota, 24. Júla 2010, 16:29
Bydlisko: nitra

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa patres » Streda, 6. Júna 2012, 22:47

Tomi toto mam aj ja ked ho mam v spanku, otvorim, buchnem do klave a nic...:( a asi na 4-5 pokus obraz naskoci...
celica 7.gen-105kw vvti
celica 1.gen TA28 ST

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa stenky » Streda, 6. Júna 2012, 23:22

Legon: 4.5 roka? ved to je bohovsky vykon (na MSI) ja som mal skladacku a ta sa odobrala do notebookoveho nebicka radovo tyzdne po skonceni 2 rocnej zaruky :evil:
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa grexos » Štvrtok, 7. Júna 2012, 08:22

mne tak isto prdol asus tyzden ci dva po skonceni zaruky. cela firma bola na dovolenke okrem mna a mne prde notebook. proste katastrofa tazka. odvtedy kupujem len dell :)
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa moschino » Piatok, 15. Júna 2012, 20:50

Nastvat je slabe slovo... Pridem o 16:00 po priatelku postavim sa za auta co stoja v boxoch.... Ciary boxov su tak dlhe ze celim autom stojim este cez ne a nalavo vedla mna stoji auto-na chodniku.... muz caka na zenu...zena pride drbne mi dverami do auta chvala bohu si to odniesla len plastova lista ostala odreta. Do mna sto jedov pytam sa ze ci jej nesibe vola manzela Atila pod von on kuka jak puk... pyta sa ako to vyriesime ja ze zaznam o nehode ablablabla od neho upozornujem ho ze auta mozu aj stat ze to je o prevadzke vozidla.... A pobavil ma otazkov citujem: ,,Nebojitesa ze stojite na chodniku? ,, ja ukazem na pomyselny pas na ktorom stoji on ze tam je chodnik.... Vykaslal som sa na neho a poslal ho prec so slovami ze poistovna mi nic neda teda skoro.... Spravil som dobre? Dala by mi nieco poistovna?

Edit: zatrel som to foto budu v mojom pribehu a fakt ze clovek to lesti susi hladka pride pixla a drrrrrrrrb:-(
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Sobota, 16. Júna 2012, 10:00

Ja by som na drzaka volal policiu nech spravia zaznamy. Keby mi poistovna nechcela nic dat, vymaham to po vinnikovi. Vobec ma netrapi, ze by boli policajti nasrati, ze ich volam ku prkotine. Vsak platime dane, z ktorych ich financujeme. Snazil by som sa narobit z toho vinnikovi peklo na zemi, lebo ma uz vytaca, ze kazdy jeden raz co idem ku autu najdem novu odreninu. Naposledy som nasiel taky drbanec od dveri, ako by dotycny pri vystupovani skor vykopol svoje dvere. Nastastie mam len hrubu vrstvu jeho farby otlacenu na svojom laku a nie je tam moc velka preliacenina.
Snazim sa vyhnut nezmyselnej pomste ale ked mi prdnu raz nervy tak sa pohram trochu s klincom na vinnikovom aute.
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Ado » Sobota, 16. Júna 2012, 11:25

ale je zaujímavé,že tým dementom vôbec nevadí,že si ničia aj svoje auto
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných