Stefty na GTi ST182

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Stefty na GTi ST182

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 9. Apríla 2009, 21:54

kua.......urval sa mi(no dobre sam som si urval)steft na zadku .....uz len to ze teraz bubon rozoberat?!!! uz ma asi drbne a este nevem de ich zohnat....dufam ze ne iba v Toyote........jaky material mam vzat,ked uz sa idem na to dat?, lebo ked som videl z coho bol tento no do p..... az ma mraz presiel po chrbte ze som s tym isiel vobec nekedy viac jak 60kou :D :( :!: sa mi zdali ze to asi nie su od japoncov povodne na celdu-origo ,ze by to tam nedali.....mali by byt asi pevnostne ze? poradte nejaku firmu alebo dodavatela.....pobehal som gooogleee ,len nevem aky tam je presne rozmer tak ak niekto vie a uz ich aj menil tak bych radu uvital......nemam teraz pristup k manualu od celdy par dni :( a ked uz zas budem auto davat na zdvihak tak bych uz rad mal te stefty v ruke...pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Stefty na GTi ST182

Príspevok od používateľa chmelo » Štvrtok, 9. Apríla 2009, 22:21

Zavolaj to Toyoty a zisti si to....za to nič nedáš a možno budeš prekvapkaný...myslím, že čosi podobné už ktosi zháňal...neviem, či nie Andy GTP, ale niesom si istý a tiež to zohnal v Toyote za slušný peniaz ;-)
Prípadne sa opýtaj v nejakom slušnom pneuservuse ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Stefty na GTi ST182

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 10. Apríla 2009, 09:14

ja tie stefty mam! origo z mojej toyoty.... !!!
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Stefty na GTi ST182

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 10. Apríla 2009, 09:32

ja tam zajtra skusim zavolat do tej Toy,ak to bude veget cena tak si vezmem funglace radsej,ak by bol ale problemo tak sa ti Gabo ozvem a bych vzal nejake tie tvoje zatim.......ale rozmyslam aj nad tym,ze ked som vlastne videl ze tie matky na nich drzia len na par zavitoch bo ja mam tie AEZ disky a tie su dost "hrube-hlboke" :idea: tak nevem ci by som radsej nedal o trochu dlhsie ako su origo na celdu,bo mozno aj preto sa mi urval kedze to drzalo aj uplne dotiahnute na asi len 4-5 zavitov-ktore sa najprv pri dotahovani dopucili a potom na tom mieste povolil aj steft....ze keby bol ten steft normalne v celej 2cmetrovej matici cize na cca15 zavitov mozno by sa mu to nestalo... :?: :idea: po velkej noci pokukam po nejakych steftoch nie priamo na celdu abo bych si dal spravit---len zasadna otazka je ze zZ COHO by mali byt, abych mal klud na dalsich 15 rokov :) predsa tstefty na celdu aj ked origo od toy. ,tak su robene na ovela lahsie kolesa a na origo disky Celica su aj ine matice take dllllhe presne na ne ,ktore objimaju steft asi v3cm-asi 25 zavitovej dlzke :shock: tak nevem,--- titanove -lenze kua kto mi to z titanu vysustruzi :shock: alebo nejaka brut ocel? teraz jazdim opatrne na 4steftoch na zadnom kolese a moc kludu z toho nemam ,ked vem ake mozu byt aj tie ostatne. to su zase brouci v hlave............
Naposledy upravil/-a miguellito v Piatok, 10. Apríla 2009, 09:41, upravené celkom 1 krát.
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Stefty na GTi ST182

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 10. Apríla 2009, 09:38

to chmelo: najst slusny pneuservis fuuuuuuuuuuuuuuuu :D raz mi v jednom robili geo na moju st182 a povedali ze nemaju na nu "suradnice" tak ze mi to spravia podla st202 ze to bude urco podobne..........jked som si ich potom u kamosa automechanika vyhladal v jeho GEO-encyklopedii tak veru ani trochu podobne neboli :D tag porad nejaky na Kysuciach-al zilinskom kraji...............
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Stefty na GTi ST182

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 10. Apríla 2009, 12:42

cuj, normalne sa daju najst pevnostne dlhsie stefty... ci na celicu, na necelicu, vacsinou su rovnake, hlavicka, tisicrhan, a zavit... ja mam dlhsie o centi a pol cca a su tiez pevnostne.... no nepytaj sa, kde som ich zohnal, kupoval som ich od byvaleho toyotaka Janciho z Lucenca.... a uz asi sem na forum nechodi, cislo uz nemam nanho... jedine sa zanim zastavit, ale nato teraz casu nemam... iste by vedel poradit... no a niekedy su stefty drahsie ako podlozky..... hm..
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Stefty na GTi ST182

Príspevok od používateľa miguellito » Utorok, 5. Mája 2009, 21:11

v toyke ma stal 1 steft cca 4,5 ecka objednaval som tri-neh mam do zasoby,a bral som tie dlhe dva sroby co drzia vzadu v celde tie ramena naprav- jeden stoji asi 18 eciek :shock: ale su origo japan zase-takze kvalitka-inak matky a podlozky sa dokupuju osobitne -takze za dva sroby a tri stefty 66 eciek :twisted: kua dufam ze vydrzia do konca sveta......
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 17 neregistrovaných