toyota-7 generacia

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
pito
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 18:31

toyota-7 generacia

Príspevok od používateľa pito » Pondelok, 27. Júla 2009, 21:24

cafte toyotaci cekujem vas tu uz naku dobu . . paci sa mi jak tu vse rozoberate a radite si,no az tetka prihlacil, chcel by som dostat od vas nake rady ohladne mojej Kosatky :razz: .cital sem o vymene regulatora tlaku oleje a je to tak jak pisete chodim do T. NR serv.a pital se nato nik nic nevedel atd.sa mi zda ze Rasto pisal ze nekdy vymiena olej rad bych se priucil 8) a rozumie sa asi do vela veci takties i Gabo,Fajry. . chalani co vy nato?bol sem i na zraze Modrucka Toyotka v kozi snad i stetli ;-) mal sem tetka kupovati motorcek na odstrekovace bo mi odysiel a stoji fakt dost penez,mam i jeden pouzivany na ruke ale. . lenulka jak cital zohana obcas vieci lacnejsie ak nahodou rad by sem byl :idea: Idete. . . . . . :roll:

Používateľov profilový obrázok
Elvis
Toyota guru
Príspevky: 1989
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 12:30
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: toyota-7 generacia

Príspevok od používateľa Elvis » Utorok, 28. Júla 2009, 09:36

to sa ani necudujem ze ti v original servise toyota nic nevedeli povedat, u nas je vseobecne znalost neaktualnych modelov Toyota VELMI nizka. Tu krasne vidis ze pre nich je to LEN praca.
Obrázok
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv

Používateľov profilový obrázok
pito
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 18:31

Re: toyota-7 generacia

Príspevok od používateľa pito » Streda, 29. Júla 2009, 13:55

Elvis, asi vies ocem pises . .prosim Te nemohl by si mi dat kontakt na cloveka co sa tym zaoberá alebo servis urcite sa tomu musi nekdo venovat ked je to vazny problem v tych motoroch,v Nr.servise pochybujem ze se to da i obiednati"

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: toyota-7 generacia

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 29. Júla 2009, 13:59

niekto sa tomu venuje, to je pravda, ale nie v Toyota servisoch.... kontaktuj Lenulku, Idaha, Libora na ceskom toyotaklub-e
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
pito
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 18:31

Re: toyota-7 generacia

Príspevok od používateľa pito » Streda, 29. Júla 2009, 14:19

Gabo dik za Info ty sa tu uz dlho pohybujes . . to vazne neni nikto na Slovensku co tomu rozumie a mohol bych snim o tom pokecat?! Ja si myslim ze mam Motor Ok.no radsi bych si to dal skontrolovat a T23 tu je dosti cize by mal mat nekdo skusenosti"

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: toyota-7 generacia

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 29. Júla 2009, 14:31

neivem, nejak tu na fore sa moc motorarov neobjavilo, teda ja nemam skusenosti...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
pito
panic
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 18:31

Re: toyota-7 generacia

Príspevok od používateľa pito » Streda, 29. Júla 2009, 15:27

No dufam ze ete nekdo napise na túto temu a poradi . .ak ne skusim ceknut to CR forum co nato zahranicie"

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných