motorcek v ostrekovacoch

všetko o tomto modeli

Moderátor: Leňulka

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

motorcek v ostrekovacoch

Príspevok od používateľa miguellito » Streda, 3. Júna 2009, 17:19

zas mi nejdu ostrekovace kapaliny po prdeli......motorek bzuci ale ci ide to neviem velmi posudit proste bzuci neviem ak oto funguje....ked bzuci by mal aj ist nie? ci moze bzucat aj na prazdno??? niekedy nejde nic niekedy zas ide trochu-ale iba v predu a dostrek asi 10 cm... vzadu skoro nikdy nic len sem tam to odtial iba tecie........ ked som odpojil tu hadicku co ide do kapoty a pustil som ostrekovace tak to prskalo trochu viac ale aj tak nic moc.......a trebalo trochu potiahnut a pomoct mu zozaciatku a napit sa kapaliny :lol: no....hlavne bych chcel vediet kde je ten motorcek a aky je k nemu pristup-v manuali som to nejak nenasiel ani haynes ani chilton ani vivid workshop :( pristup bude asi cez predne koleso popod podbeh ze ehm sakra.....klima v p....ale furt chodit okno z vonku utierat to uz fak nie......pozna niekto nejaku fintu na tie podtlaky tam v tom systeme ako zistim odkial to chcije....bo fakt ze by nejake kaluze podomnou ostavali to nie....tak asi motorcek K.O.
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: motorcek v ostrekovacoch

Príspevok od používateľa miguellito » Streda, 3. Júna 2009, 17:20

inak ak oto tam funguje ze spolu s ostrekovacmi idu aj stierace nemoze tam byt nejaka vada--stierace idu ked stlacim ostrekovanie ale...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: motorcek v ostrekovacoch

Príspevok od používateľa Leňulka » Nedeľa, 7. Júna 2009, 09:52

ne ne, to neni zavisle, to ti nefunguje motorek, mas i zadni ostrikovac? motorek muzu sehnat za par kacek jestli chces, doma mam jednovyvodovy to je jen pro predek a ten klidne daruji, ale muzu sehnat i se dvema vyvody...
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: motorcek v ostrekovacoch

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 12. Júna 2009, 10:07

vzadu je ostrekovac.... tkaze mam dvojvyvodovy motorcek? ja som sa k tomu este furt nedostal ale asi bude v haji proste ked to nestrieka ani ked tam je kapalina a pod autom nezostava kaluz zeby to unikalo no..
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: motorcek v ostrekovacoch

Príspevok od používateľa grexos » Piatok, 12. Júna 2009, 16:33

nemoze to byt len zapchatou rurkou na vedenie kvapaliny? lebo ked vravis ze motorcek bzuci tak to znamena ze sa toci nie ?
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných