klimatizácia

všetko o tomto modeli

Moderátor: AndyGTP

Používateľov profilový obrázok
rado
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Streda, 5. Apríla 2006, 09:12
Bydlisko: Dolný Kubín

Príspevok od používateľa rado » Pondelok, 10. Apríla 2006, 08:48

drgi napísal:vrakovisko s E10, E11.
chystame sa viaceri na lov do http://www.japanauto.at, tak uvidime.

drgi
Po 4 dnoch menenia okien doma za plastove, murovania, malovania atd som opat online aj ked riadne dolamany. :-)

Drgi, bolo by mozne sa nejako dohodnut ak pojdete na to vrakovisko? Pre mna to nie je velmi realne sa tam dostat kedze som z DK a aj tak sa do aut velmi nerozumiem.

Diky, rado
Rover 75 V6

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 10. Apríla 2006, 09:52

rado napísal:Drgi, bolo by mozne sa nejako dohodnut ak pojdete na to vrakovisko? Pre mna to nie je velmi realne sa tam dostat kedze som z DK a aj tak sa do aut velmi nerozumiem.

Diky, rado
urcite, posli mi email alebo FM.

drgi
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

TosaSamo
panic
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Utorok, 24. Marca 2009, 20:47

Re: klimatizácia

Príspevok od používateľa TosaSamo » Streda, 7. Júla 2010, 20:18

Nazdar, tato tema je uz zakapata, no napisem to sem, aby som zbytocne nevytvaral novu.

Chcel som sa opytat, ci nahodou niekto nevie, ako je to s klimou v e11 v tomto pripade :

Ak dam chladit na maximum, je pravda (dopocul som sa, no v prirucke od nej nic take nie je) ze sa priestor vychladi, resp. klima bude chladit MAXIMALNE o 3 stupne menej, ako je teplota outside? Pripadne je to ine cislo?

E11, 2.0D, manual klima

vitelo1
začiatočník
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Streda, 3. Júna 2009, 09:52
Bydlisko: Bratislava

Re: klimatizácia

Príspevok od používateľa vitelo1 » Štvrtok, 8. Júla 2010, 14:12

TosaSamo napísal:Nazdar, tato tema je uz zakapata, no napisem to sem, aby som zbytocne nevytvaral novu.

Chcel som sa opytat, ci nahodou niekto nevie, ako je to s klimou v e11 v tomto pripade :

Ak dam chladit na maximum, je pravda (dopocul som sa, no v prirucke od nej nic take nie je) ze sa priestor vychladi, resp. klima bude chladit MAXIMALNE o 3 stupne menej, ako je teplota outside? Pripadne je to ine cislo?

E11, 2.0D, manual klima
žiadne nastavenie na maximum neexistuje . manuálna klíma v E10, 11 pozná len dva stavy - zapnutá a vypnutá, teplotu vzduchu môžeš regulovať iba primiešaním teplého vzduchu z kúrenia a na akú teplotu sa ti podarí vychladiť auto záleží len od toho ako pečie slnko a v akom stave máš náplň v klimatizácii :D
E10 Corolla 1,33 xli sedan

Používateľov profilový obrázok
Csabika
začiatočník
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Piatok, 27. Apríla 2007, 20:47
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: klimatizácia

Príspevok od používateľa Csabika » Piatok, 16. Júla 2010, 06:25

Tie 3 stupne rozdiel teplôt medzi vonkajším a klimatizovanou miestnosťou bude asi to že odporúčané nastavenie klímy je 3-5 až max. 7 stupňov rozdielu teplôt, aby človek nebol vystavený prudkým zmenám teplôt medzi dvoma prostrediami (zle hlavne pre deti a seniorov, ale ani manželka moja to nemá rada :-) ). Ale u tých v E11-2C-E sa dá ozaj len zapnúť a vypnúť, a potom nastavovať teplotu vzduchu miešaním teplej a studenej ako aj u vypnutej klimy.
E11 WAGON 2.0 D = Hihinka
MADE IN JAPAN
Obrázok

TosaSamo
panic
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Utorok, 24. Marca 2009, 20:47

Re: klimatizácia

Príspevok od používateľa TosaSamo » Streda, 21. Júla 2010, 21:06

Csabika napísal:Tie 3 stupne rozdiel teplôt medzi vonkajším a klimatizovanou miestnosťou bude asi to že odporúčané nastavenie klímy je 3-5 až max. 7 stupňov rozdielu teplôt, aby človek nebol vystavený prudkým zmenám teplôt medzi dvoma prostrediami (zle hlavne pre deti a seniorov, ale ani manželka moja to nemá rada :-) ). Ale u tých v E11-2C-E sa dá ozaj len zapnúť a vypnúť, a potom nastavovať teplotu vzduchu miešaním teplej a studenej ako aj u vypnutej klimy.
Takze ziadne automaticke trojstupnove obmadzenie maximalneho ochladenia neexistuje? :D :D

dikez

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných